Vores team

Et dedikeret hold af dygtige rådgivere, værktøjsmagere og specialister står klar, til at give dig den bedst mulige service.

Henrik Paaske
Adm. Direktør / CEO

+45 7356 1138
henrik@normteknik.dk

Bjarne Pallesen
Salgskonsulent / Værktøjsrådgiver

+45 7356 1130
bjarne@normteknik.dk

Ulrik Lange
Værkfører

+45 7356 1133
ulrik@normteknik.dk

Kim Konge
Direktør, salg og indkøb

+45 7356 1136
kim@normteknik.dk

Merethe Neergaard
Lager / forsendelse

+45 7356 1132
merethe@normteknik.dk

Produktionsmedarbejdere

Mads Munch
Salg og indkøb

+45 7356 1131
mads@normteknik.dk

Mød vores team af erfarne værktøjsmagere og rådgivere.

Et dedikeret hold af dygtige rådgivere, tekniske tegnere og værktøjsmagere står klar med den nyeste teknik til at designe, slibe og kvalitetstjekke alle tænkelige specialdele.

Vi tilbyder også bufferlager af specialdele

Hos NormTeknik har vi faciliteterne til at fungere som virksomhedens bufferlager med lynhurtig levering af de specialdele, I benytter mest. Op med fleksibilitet, ned med downtime.

Hos os er professionel sparring normen

Vi har mange leverandører, der kan levere både normdele og specialdele til jeres projekt. Hvilken kvalitet, der bedst gør jobbet, har vi selvfølgelig en klar holdning til, og den deler vi gerne, så bare spørg.

Ønsker du personlig sparring og rådgivning kan du kontakte os på:

+45 7456 0100

Mød vores team

Vi er også specialister i specialdele

Et dedikeret hold af dygtige rådgivere, tekniske tegnere og værktøjsmagere står klar med den nyeste teknik til at designe, slibe og kvalitetstjekke alle tænkelige specialdele.